Boostnote 1.2.3

Strona główna Android Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Boostnote to niewielki program do tworzenia notatek stworzony z myślą o programistach. Pozwala szybko tworzyć i edytować dokumenty ze znacznikami Markdown.

Obsługa jest intuicyjna, choć aplikacja mobilna wyraźnie odstaje funkcjonalnością od swoich odmian desktopowych. Tutaj rzeczywiście możliwości ograniczają się na ten moment do tworzenia notatek, ale nie można dodatkowo nimi zarządzać, czy eksportować do zewnętrznych plików.

Stworzone w programie notatki można wygodnie przeglądać dzięki czytelnej liście. W programie zabrakło ustawień kolorystyki interfejsu (szczególnie gdy porównać go z odmianami desktopowymi).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Boostnote: notatki dla programistów używających snippetów i Markdown

24
11.09.2017  •  Oskar Ziomek

W świecie programistów, co by nie mówić, najistotniejsze jest pisanie kodu. Przed przystąpieniem do pracy, oprócz samego środowiska programistycznego warto również jednak zadbać o inne ułatwiające pracę narzędzia, w tym tak błahe z pozoru czynności, jak robienie notatek. Tutaj z pomocą może przyjść Boostnote – aplikacja stworzona na bazie Electrona specjalnie z myślą o tworzeniu zapisków ze snippetami oraz wykorzystaniem znaczników Markdown. Zastosowań jest co najmniej kilka: możliwość notowania snippetów oraz łączenia ich we wspólne notatki może pomóc organizować przydatny kod podczas pracy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy