Boostnote Boostnote 0.11.6

Strona główna Mac Programowanie Inne programy dla programistów
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Boostnote to notatnik offline, kierowany przede wszystkim do programistów. Program pozwala szybko zapisywać skopiowane wycinki kodu, także po kilka do jednej notatki. Ponadto pozwala tworzyć i edytować dokumenty ze znacznikami Markdown, a w edytorze poruszać się skrótami w stylu Vima lub Emacsa. W notatkach można umieszczać listy zadań i śledzić postęp wykonywania ich.

Obsługa programu jest wygodna i intuicyjna. Aplikacja oferuje automatyczne zapisywanie tworzonych notatek jeszcze w trakcie ich pisania. Podczas notowania kodu, składnia może być kolorowana na wiele sposobów, co można skontrolować w ustawieniach. Tam też dostępne są inne opcje związane z wyglądem programu, w tym możliwość zmiany wielkości czcionki oraz kolorystyki całego interfejsu z jasnego na ciemny.

Stworzone w programie wycinki można łatwo ze sobą łączyć, wszystkie notatki wyszukiwać dzięki wbudowanej wyszukiwarce, a wreszcie eksportować do plików TXT lub MD. Powstał także konwerter notatek z Evernote do Boostnote.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!