r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BootRacer 7.10

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BootRacer to niewielkie narzędzie, pozwalające precyzyjnie zmierzyć czas potrzebny na załadowanie i uruchomienie systemu Windows. Stanowi ono bardzo dobre uzupełnienie programów do oczyszczania i optymalizacji środowiska operacyjnego.

Galeria programu

Narzędzie jest niemalże bezobsługowe, pozwalając użytkownikowi na dokonywanie pomiarów czasu bootowania systemu podczas każdego jego uruchomienia lub w przypadku jego ręcznego zainicjowania. BootRacer daje możliwość uzyskania rzeczywistego czasu załadowywania systemu do momentu, w którym ten będzie gotowy do pracy. Umożliwia on odejmowanie czasu, który przeznaczony został np. na logowanie użytkownika (o ile wymagane jest to podczas uruchamiania systemu).

Po zakończonym pomiarze BootRacer wyświetla raport, obejmujący informacje o czasie potrzebnym od uruchomienia komputera do wyświetlenia okna logowania, pełnego załadowania i uruchomienia systemu oraz czasie, który poświęciliśmy na logowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 16.01.2015 23:06

@Marcin511: To, że uruchomił się pulpit nie oznacza, że system zakończył ładowanie.

Marcin511   3 #2 16.06.2013 17:24

Dodatkowo program u mnie mimo że pulpit już się uruchomił, mogłem korzystać z systemu, odpalać wszystko to on nadal mierzył czas i wyszło mu 35 sec gdzie trwało to może 5 sekund.

  #1 30.10.2012 15:20

Program jest daremny - zbyt ogólny i nie dostarcza przydatnych informacji. Nie powie nam która usługa czy program zajmują ile czasu. Równie dobrze czas można zmierzyć stoperem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.