BootRacer BootRacer 8.0.2021.0126

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BootRacer to niewielkie narzędzie, pozwalające precyzyjnie zmierzyć czas potrzebny na załadowanie i uruchomienie systemu Windows. Stanowi ono bardzo dobre uzupełnienie programów do oczyszczania i optymalizacji środowiska operacyjnego.

Narzędzie jest niemalże bezobsługowe, pozwalając użytkownikowi na dokonywanie pomiarów czasu bootowania systemu podczas każdego jego uruchomienia lub w przypadku jego ręcznego zainicjowania. BootRacer daje możliwość uzyskania rzeczywistego czasu załadowywania systemu do momentu, w którym ten będzie gotowy do pracy. Umożliwia on odejmowanie czasu, który przeznaczony został np. na logowanie użytkownika (o ile wymagane jest to podczas uruchamiania systemu).

Po zakończonym pomiarze BootRacer wyświetla raport, obejmujący informacje o czasie potrzebnym od uruchomienia komputera do wyświetlenia okna logowania, pełnego załadowania i uruchomienia systemu oraz czasie, który poświęciliśmy na logowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!