Bootable USB Drive Creator Tool Bootable USB Drive Creator Tool 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bootable USB Drive Creator Tool to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia bootowalnych nośników USB.

Opisywane narzędzie okazać się może niezastąpione w przypadkach kiedy system operacyjny obmówił posłuszeństwa i nie chce się uruchomić, a użytkownik chciałby naprawić zaistniałe błędy lub po prostu odzyskać cenne dane. Z pomocą Bootable USB Drive Creator Tool i z wykorzystaniem obrazu dysku ze specjalistycznym oprogramowaniem utworzymy bootowalny nośnik, który posłuży do uruchomienia komputera i da dostęp do pomocnych narzędzi. W tym celu wymagany będzie nośnik USB o odpowiedniej pojemności.

Bootable USB Drive Creator Tool nie należy do skomplikowanych. Po uruchomieniu program daje użytkownikowi możliwość szybkiego kreowania startowych dysków, oferując opcje definiowania systemu plików nośnika, jego nazwy, szybkiego formatowania oraz utworzenia bootowalnego nośnika na bazie wskazanego obrazu dysku w formacie ISO.

Program udostępniony został w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!