Borderlands 2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Borderlands 2 to pierwszoosobowa strzelanka z elementami RPG. Akcja toczy się na Pandorze, czyli planecie znanej z debiutanckiej odsłony cyklu studia Gearbox Software mającego na swoim koncie także serię Brothers in Arms.

Kontynuacja przez wielkie K!

Borderlands z 2009 roku odniosło wielki sukces, ale firma Gearbox Software nie spoczęła na laurach, czego efektem jest Borderlands 2, czyli pełnoprawny sequel wspomnianej produkcji, w którym oprócz nowej fabuły znajdziemy także mnóstwo nowej zawartości. Największą atrakcją „dwójki” są cztery nowe grywalne klasy postaci (Siren, Commando, Gunzerker i Assassin) oraz 87 bazylionów… wszystkiego (przede wszystkim broni).

Jak wygląda rozgrywka?

Diablo FPP – tak najkrócej można opisać Borderlands 2, bo w trakcie rozgrywki eksplorujemy lokacje i walczymy z napotkanymi przeciwnikami. Zbieramy łupy (nowe rodzaje broni i dodatki), dzięki którym będziemy w stanie rozprawić się ze znacznie potężniejszymi wrogami.

Co prawda w Borderlands 2 można grać samemu, gra została zaprojektowana pod kątem rozgrywki w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Oparty na współpracy multiplayer dostępny jest wyłącznie za pośrednictwem internetu.

Komiksowa grafika

Borderlands 2 zabiera nas do zupełnie nowych lokacji. Tak samo jak w „jedynce” oprawa wizualna została stworzona z użyciem technologii cel-shading, co sprawia, że gra przypomina komiks.

Najważniejsze cechy:

  • strzelanka FPP z elementami RPG
  • proste zasady rozgrywki
  • cztery nowe klasy postaci
  • mnóstwo rodzaju broni i innego lootu
  • tryb kooperacji dla czterech graczy
  • komiksowa oprawa wizualna

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!