r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Borderlands 2 w edycji GOTY coraz bliżej, zapowiedziano akcję $100,000 Loot Hunt

Strona główna AktualnościROZRYWKA

11 października w sklepach pojawi się Borderlands 2 w wersji Game of the Year, czyli z najważniejszymi rozszerzeniami DLC w zestawie i tego samego dnia Gearbox Software ruszy z wielką akcją $100,000 Loot Hunt, żeby zachęcić wielu do powrotu na Pandorę. Nagrody rzeczowe (PlayStation Vita, sprzęt od Turtle Beach i firmy NVIDIA czy nawet 50 tysięcy dolarów) wpadną tylko w ręce Amerykanów, ale te w grze da się zgarnąć i u nas.

Wystarczy się tylko zaciągnąć, a potem czekać na pojawianie się wyzwań, co tydzień nowych. Z wrogów mają wypadać o wiele potężniejsze przedmioty, w tym również bronie, które wykorzystywać przyjdzie do realizacji zadań dziennych, wypełnianych wraz z całą społecznością graczy — głównie ma chodzić o zabicie określonej liczby przeciwników danego rodzaju. Jeśli się uda, pod koniec tygodnia zostaniemy w atrakcyjny sposób nagrodzeni. Konkretną rozpiskę co i jak powinniśmy ujrzeć do piątku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.