reklama

Borderlands 2 w edycji GOTY w październiku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jeżeli nie chcieliście wydawać pieniędzy na dodatki do Borderlands 2 i odpuściliście sobie grę, spodziewając się kiedyś jej wznowienia w wersji Game of the Year, czyli z najważniejszymi DLC w jednej paczce, to szykujcie portfele na powakacyjny zakup. 2K Games z Gearbox Software ogłosili, że edycja GOTY tytułu trafi do sprzedaży już 11 października. Warto się nią zainteresować, bo gra wciąż potrafi wciągnąć jak diabli.

W skład pakietu, poza samym Borderlands 2 w podstawowej wersji, dostaniemy najistotniejsze wypuszczone do tej pory paczki DLC. Obejmuje to tak rzeczy pokroju nowych ubrań czy głów dla bohaterów, nowe postacie Gaige oraz Kriega, jak również naturalnie rozszerzenia fabularne: Captain Scarlett and her Pirate’s Booty, Mr. Torgue’s Campaign of Carnage, Sir Hammerlock’s Big Game Hunt plus Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić