r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Borderlands 2 w edycji GOTY w październiku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeżeli nie chcieliście wydawać pieniędzy na dodatki do Borderlands 2 i odpuściliście sobie grę, spodziewając się kiedyś jej wznowienia w wersji Game of the Year, czyli z najważniejszymi DLC w jednej paczce, to szykujcie portfele na powakacyjny zakup. 2K Games z Gearbox Software ogłosili, że edycja GOTY tytułu trafi do sprzedaży już 11 października. Warto się nią zainteresować, bo gra wciąż potrafi wciągnąć jak diabli.

W skład pakietu, poza samym Borderlands 2 w podstawowej wersji, dostaniemy najistotniejsze wypuszczone do tej pory paczki DLC. Obejmuje to tak rzeczy pokroju nowych ubrań czy głów dla bohaterów, nowe postacie Gaige oraz Kriega, jak również naturalnie rozszerzenia fabularne: Captain Scarlett and her Pirate’s Booty, Mr. Torgue’s Campaign of Carnage, Sir Hammerlock’s Big Game Hunt plus Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.