Bored Panda Bored Panda

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bored Panda to aplikacja kliencka popularnego serwisu internetowego Bored Panda.com. Znajdziemy w nim wszystkie informacje i teksty publikowane przez serwis, możemy również dodawać własne posty.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i ma czytelny interfejs, w którym informacje pogrupowane są w pięciu głównych kategoriach. Na jej łamach znajdziemy teksty z Bored Panda: najnowsze, zdobywające popularność i wyróżnione przez redakcję. Każdy tekst można udostępnić, a także skomentować lub zostawić polubienie. Dla tych, którzy lubią szperać w poszukiwaniu tekstów po kategoriach tematycznych, w aplikacji przygotowano osobną zakładkę. Program zawiera też narzędzie do pisania postów na łamy Bored Panda, listę powiadomień dotyczących użytkownika, a także skrót do profilu użytkownika, w którym można dokonać zmian w ustawieniach konta, np. przesłać nowe zdjęcie profilowe.

Aplikacja pozwala przeglądać treści i udostępniać je w trybie normalnego przeglądania. Aby dodawać własne posty, a także komentować i zostawiać polubienia pod publikacjami, należy założyć konto Bored Panda. Do tego celu możemy użyć konta na Facebooku lub Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!