r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Borland wypuszcza wersje Turbo

Strona główna Aktualności

O autorze

Tak jak zapowiadaliśmy Borland wypuścił rodzinę narzędzi programistycznych z rodziny Turbo.

Dostępne są takie programy jak: Turbo Delphi for Win32, Turbo Delphi for .NET, Turbo C++ i Turbo C#. Jak zapewnia Borland, oferowane produkty Turbo pozwalają z jednej strony na łatwą naukę programowania a z drugiej wysoką produktywność. Podkreślana jest m.in. nieskomplikowanej tworzenie wygodnego interfejsu użytkownika, rozwiązań bazodanowych, webowych oraz Web Services. Turbo Delphi for .NET i Turbo C# wspierają platformę Microsoft .NET, w tym ASP.NET. Turbo Delphi, Turbo Delphi for .NET, Turbo C++ i Turbo C# są dostępne w angielskiej, francuskiej, niemieckiej i japońskiej wersji językowej.

Każde narzędzie z serii Turbo dostępne jest w dwóch wersjach: darmowej Turbo Explorer i komercyjnej Turbo Professional. Wersje darmowe są jednolitymi rozwiązaniami mającymi służyć głownie nauce. Komercyjne wersje, kosztujące 399 USD są rozszerzalne i łatwiejsze do dostosowywania do indywidualnych potrzeb. Mogą współpracować z narzędziami, komponentami i pluginami firm trzecich. Ponadto dostarczają 200 gotowych komponentów. Ceny wersji Professional dla studentów i uczelni zaczynają się od 100 USD.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.