Bos Wars na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Bos Wars - futurystyczną strategię czasu rzeczywistego polegającą na zapewnieniu jak najszybszego rozwoju tworzonej przez siebie gospodarce przy jednoczesnym kreowaniu zaplecza militarnego.

Głównym zadaniem gracza jest uzyskanie równowagi pomiędzy nakładami poniesionymi na rozwój ekonomiczny, a wysiłkiem poniesionym na budowanie armii niezbędnej do odpierania ataków innych, wrogo nastawionych nacji. Wartym uwagi jest fakt posiadania przez Bos Wars systemu dynamicznej gospodarki opartego o realia i zasady prawdziwej ekonomii co zdecydowanie zwiększa atrakcyjność rozgrywki.

Grę Bos Wars można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> RTS

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z zapowiedziami polskiego Afterfall: Insanity oraz ambitnego RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning, jak też recenzjami Enslaved: Odyssey to the West i reinkarnacji serii Medal of Honor. Ponadto odwiedziliśmy Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF w Warszawie, więc dzielimy się naszymi wrażeniami.

© dobreprogramy