Box Shot 4.14.2

Strona główna Mac Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Box Shot to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie do wizualizacji, pozwalające sprawnie tworzyć trójwymiarowe modele pudełek, książek, płyt, broszur, smartfonów, puszek, kubków itp. Pozwala ono także na pracę z własnymi modelami obiektów, które stworzone zostały przy użyciu zewnętrznego oprogramowania oraz które zapisano do formatu 3DS.

Program stanowi bardzo dobre udogodnienie dla grafików i pozwala oszczędzić czas, który podczas tworzenia tego typu modeli poświęcić należałoby na modelowanie obiektu, pokrywanie go teksturą, konfigurowanie parametrów sceny i oświetlenia. Charakteryzuje się on łatwością obsługi, a wszystkie opcje (pomimo braku polskiej wersji językowej) dostępne są w przystępny sposób nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

Zaledwie kilka kliknięć myszką pozwala użytkownikowi modyfikować ustawienia rozmiarów wizualizowanego obiektu, kamery, oświetlenia, sceny itp. Co istotne, wbudowany renderer umożliwia podgląd efektów pracy w czasie rzeczywistym, po każdej zmianie jakiegokolwiek ustawienia wizualizacja modelu jest aktualizowana.

Po wyrenderowaniu stworzonej przez nas wizualizacji Box Shot daje możliwość jej zapisu do formatu PNG, JPG, TIF lub BMP. Wersja testowa nanosi na wyjściowy plik graficzny kilka linii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!