Box Sync Box Sync 4.0.8009

Strona główna Mac Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Box Sync to aplikacja wirtualnego dysku Box.com, synchronizująca pliki z podanego folderu między komputerem i dyskiem w chmurze. Box.com za darmo pozwala przechowywać 10 GB danych, przy czym pliki mogą mieć rozmiar maksymalnie 250 MB.

Program jest bardzo prosty. Po zalogowaniu na konto można wybrać folder, z którego dane będą synchronizowane z Box.com. Box Sync jest narzędziem niemalże bezobsługowym. Wszystkie operacje, jak przenoszenie i usuwanie danych z wirtualnego dysku, odbywa się za pośrednictwem katalogu lokalnego My Box Files.

Poza wyborem folderu program pozwala na ustalanie limitów prędkości pobierania i wysyłania danych. Foldery uwzględniane w procesie synchronizacji oraz udostępnianie i współdzielenie katalogów konfigurować można jedynie z poziomu interfejsu usługi w oknie przeglądarki internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!