Box for iPhone and iPad Box for iPhone and iPad

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Box to oficjalna aplikacja do obsługi chmury o tej samej nazwie. Z jej poziomu możemy zarządzać naszymi plikami zgromadzonymi w jej pamięci. Niestety program nie wykorzystuje najnowszych możliwości iOS, przez co jego możliwości są ograniczone względem wersji na inne systemy.

Aplikacja pozwala nam wykonywać proste operacje na plikach w obrębie chmury. Możemy je kopiować, przenosić, zmieniać nazwę. Niestety nie pobierzemy ich do pamięci telefonu, aby udostępnić w innej aplikacji. Możemy skorzystać jedynie z trybu offline. Zabrakło również możliwości udostępniania plików.

Przydatnym rozwiązaniem jest wsparcie dla programów poprzez usługę OneCloud. Współpracuje z nią wiele popularnych aplikacji. Wśród wad Boksa należy wspomnieć także o braku wsparcia dla nowego API iOS 8.0. W skutek tego nie prześlemy do programu plików z innych aplikacji. Box sprawuje się dobrze jako prosty czytnik, zapewniający nam dostęp do danych w chmurze. Konkurencyjne aplikacje, jak i sam iOS pozwalają jednak na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!