r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Box for iPhone and iPad 4.2.5

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Box to oficjalna aplikacja do obsługi chmury o tej samej nazwie. Z jej poziomu możemy zarządzać naszymi plikami zgromadzonymi w jej pamięci. Niestety program nie wykorzystuje najnowszych możliwości iOS, przez co jego możliwości są ograniczone względem wersji na inne systemy.

Galeria programu

Aplikacja pozwala nam wykonywać proste operacje na plikach w obrębie chmury. Możemy je kopiować, przenosić, zmieniać nazwę. Niestety nie pobierzemy ich do pamięci telefonu, aby udostępnić w innej aplikacji. Możemy skorzystać jedynie z trybu offline. Zabrakło również możliwości udostępniania plików.

Przydatnym rozwiązaniem jest wsparcie dla programów poprzez usługę OneCloud. Współpracuje z nią wiele popularnych aplikacji. Wśród wad Boksa należy wspomnieć także o braku wsparcia dla nowego API iOS 8.0. W skutek tego nie prześlemy do programu plików z innych aplikacji. Box sprawuje się dobrze jako prosty czytnik, zapewniający nam dostęp do danych w chmurze. Konkurencyjne aplikacje, jak i sam iOS pozwalają jednak na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.