Boxen 0.8.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Klasyczne nawet gry stają się czymś zupełnie innym, kiedy dorobić do nich małpy. Bezpłatny projekt Boxen idzie tym właśnie ciekawym torem, w głównej roli zwierzaka obsługującego studnię rodem z Tetrisa obsadzając zwinnego ssaka z długim ogonem. Bohaterka dzieła buja się na lianie, równocześnie starając się tak dopasowywać zrzut kolorowych elementów, aby zestawić ze sobą te jednej barwy. Wtedy bowiem znikają.

Za zmianą realiów zabawy poszły i dalsze modyfikacje rozgrywki. Nie gramy na punkty, starając się przetrwać jak najdłużej oraz układać klocki w linie. Przechodzimy po kolei coraz trudniejsze układy, w możliwie jak najszybszym czasie dążąc do usunięcia z ekranu bloczków z minami. Wiąże się z tym bujanie dookoła, ciskanie plus wpychanie z impetem obiektów o identycznej barwie. Zgromadzić należy takie minimum cztery.

Część klocków przypomina te z klasycznej rosyjskiej gry zręcznościowej, inne są mniej standardowe, typu różnej wielkości koła zębate. Z czasem dochodzą najprzeróżniejsze udziwnienia, niczym przykładowo bloczki pokryte klejem albo bomby. Niespiesznie da się pokonać każdy poziom, o ile oczywiście rozrzutność małpki nie doprowadzi do przepełnienia studni. Boxen to naprawdę sympatyczna, odprężająca propozycja na PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!