r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Boxen 0.8.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Klasyczne nawet gry stają się czymś zupełnie innym, kiedy dorobić do nich małpy. Bezpłatny projekt Boxen idzie tym właśnie ciekawym torem, w głównej roli zwierzaka obsługującego studnię rodem z Tetrisa obsadzając zwinnego ssaka z długim ogonem. Bohaterka dzieła buja się na lianie, równocześnie starając się tak dopasowywać zrzut kolorowych elementów, aby zestawić ze sobą te jednej barwy. Wtedy bowiem znikają.

Galeria programu

Za zmianą realiów zabawy poszły i dalsze modyfikacje rozgrywki. Nie gramy na punkty, starając się przetrwać jak najdłużej oraz układać klocki w linie. Przechodzimy po kolei coraz trudniejsze układy, w możliwie jak najszybszym czasie dążąc do usunięcia z ekranu bloczków z minami. Wiąże się z tym bujanie dookoła, ciskanie plus wpychanie z impetem obiektów o identycznej barwie. Zgromadzić należy takie minimum cztery.

Część klocków przypomina te z klasycznej rosyjskiej gry zręcznościowej, inne są mniej standardowe, typu różnej wielkości koła zębate. Z czasem dochodzą najprzeróżniejsze udziwnienia, niczym przykładowo bloczki pokryte klejem albo bomby. Niespiesznie da się pokonać każdy poziom, o ile oczywiście rozrzutność małpki nie doprowadzi do przepełnienia studni. Boxen to naprawdę sympatyczna, odprężająca propozycja na PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 15.04.2016 18:00

Fajna gierka, dobra i ciekawa grafika.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.