Boxer Calendar Boxer Calendar 1.2

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Boxer Calendar to prosty w obsłudze i elegancki kalendarz dla Androida. Na pierwszy rzut oka nie różni się on szczególnie od domyślnego systemowego odpowiednika. Zbliżony układ treści i wzornictwo Material Design to jednak nie wszystko.

Interesującym pomysłem jest możliwość jednoczesnego przeglądania dwóch widoków kalendarza. Podstawowy podgląd oferuje zapoznanie się z wydarzeniami zaplanowanymi na dany dzień lub bieżący tydzień. Na górnej belce interfejsu użytkownik może wybrać widok całego miesiąca lub tygodnia, jeżeli w podstawowym podglądzie wybrał harmonogram dzienny.

Program ma całkiem przydatną funkcję synchronizacji z klientem poczty. Niestety, tylko tym autorstwa Boxera. Mimo tego, że główna część interfejsu jest dostępna w języku polski, to menu ustawień nie zostało przetłumaczone.

Dostępna jest skuteczna wyszukiwarka wydarzeń oraz możliwość dodawania i wybierania wyświetlanych i synchronizowanych kont.. Niektórych może irytować natomiast nieprzetłumaczone menu ustawień programu. Program posiada też swój widżet, dzięki któremu użytkownik może przeglądać swój dnia na ekranie głównym smartfona.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!