r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Boxer Calendar 1.2

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Aplikacja Boxer Calendar to prosty w obsłudze i elegancki kalendarz dla Androida. Na pierwszy rzut oka nie różni się on szczególnie od domyślnego systemowego odpowiednika. Zbliżony układ treści i wzornictwo Material Design to jednak nie wszystko.

Interesującym pomysłem jest możliwość jednoczesnego przeglądania dwóch widoków kalendarza. Podstawowy podgląd oferuje zapoznanie się z wydarzeniami zaplanowanymi na dany dzień lub bieżący tydzień. Na górnej belce interfejsu użytkownik może wybrać widok całego miesiąca lub tygodnia, jeżeli w podstawowym podglądzie wybrał harmonogram dzienny.

r   e   k   l   a   m   a

Program ma całkiem przydatną funkcję synchronizacji z klientem poczty. Niestety, tylko tym autorstwa Boxera. Mimo tego, że główna część interfejsu jest dostępna w języku polski, to menu ustawień nie zostało przetłumaczone.

Dostępna jest skuteczna wyszukiwarka wydarzeń oraz możliwość dodawania i wybierania wyświetlanych i synchronizowanych kont.. Niektórych może irytować natomiast nieprzetłumaczone menu ustawień programu. Program posiada też swój widżet, dzięki któremu użytkownik może przeglądać swój dnia na ekranie głównym smartfona.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Boxer idzie za ciosem – po kliencie poczty przyszedł czas na kalendarz

4
OPROGRAMOWANIE 29.07.2015 | Maciej Olanicki

Studio Boxer znane jest przede wszystkim ze swojego klienta poczty, który jest preinstalowany jako domyślny w systemie Cyanogen OS. Estetyczna i funkcjonalna aplikacja może bez kompleksów konkurować na przykład z oficjalną aplikacją Gmaila. Aplikacja poczty elektronicznej nie jest jedyną dziedziną, w której Boxer ma interesujące propozycję – właśnie udostępniono Boxer Calendar. Na pierwszy rzut oka kalendarz Boxer nie odbiega szczególnie od oficjalnej aplikacji Google. Nie oferuje też w stosunku do niej szczególnie innowacyjnych funkcji. Ba, nawet ikona programu budzi jednoznaczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.