Boxube Boxube 2.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Boxube to bardzo prosta, minimalistyczna gra zręcznościowa, w której celem jest przeskakiwanie pomiędzy kolejnymi platformami postacią, którą na początku rozgrywki jest sześcian. Niektóre platformy poruszają się w różnych kierunkach i ze zmienną szybkością, przez co gra nie jest tak prosta, na jaką wydawać by się mogła na pierwszy rzut oka. Dodatkowo poziom trudności jest modyfikowany w trakcie gry, w efekcie czego im dalej doskoczymy, tym rozgrywka staje się coraz trudniejsza.

Istotą jest wyczucie momentu, w którym należy przeskoczyć na kolejne pole. Skoku dokonamy naciskając ekran w dowolnym miejscu. Aplikacja na bieżąco informuje nas o wyniku; zapamiętywany jest również najlepszy dotychczasowy. Urozmaicenie w rozgrywce wprowadza system zdobywania nowych postaci, które z czasem zostaną odblokowane i będziemy mogli wybrać je z poziomu ustawień. Jest ich kilkanaście, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Gra może okazać się ciekawym źródłem szybkiej rozrywki w sytuacjach, kiedy chcemy się odprężyć, ale nie mamy czasu na rozpoczynanie nowej, zaawansowanej i wymagającej czasowo gry. Oceniając ją weźmy pod uwagę, iż została stworzona przez 14-latka, który naszym zdaniem zapewnił sobie tym samym niezły wpis do swojej, mamy nadzieję, obiecującej kariery programisty w przyszłości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!