Boxycraft na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Boxycraft - zabawną zręcznościówkę, w której głównym zadaniem gracza jest możliwie najlepsza interakcja z otoczeniem poprzez chwytanie, ciągnięcie i przesuwanie różnych przedmiotów torując sobie tym samym drogę do wyjścia z układu.

Największą zabawę zapewnia nam fizyka przestawianych przedmiotów, których ruch możemy dodatkowo wykorzystać do przemieszczenia się w najbardziej niedostępne miejsca. Gra posiada 2 tryby (1 lub 2 graczy) oraz szereg wymyślnych poziomów, odmiennych dla każdego z trybów.

Grę Boxycraft można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z zapowiedzią El Shaddai: Rise of the Metatron, które jawi się jako małe dzieło sztuki, recenzją niezłego RPG Drakensang: The River of Time, jak też naszymi wrażeniami z pokazu Ghost Recon: Future Soldier, a także gry F.3.A.R.

© dobreprogramy