Bractwo Tajemnic 7: Istota Cienia Bractwo Tajemnic 7: Istota Cienia 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bractwo Tajemnic 7: Istota Cienia to bardzo prosta gra przygodowa z ukrytymi obiektami. Została ona udostępniona przez polską firmę Artifex Mundi, która specjalizuje się w gatunku HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure).

Uratuj świat przed zagładą!

Główna bohaterka gry Bractwo Tajemnic 7: Istota Cienia ma na imię Sara i jest członkinią zakonu gryfa. Tym razem nasza protagonistka musi zmierzyć się z konsekwencjami wydobycia na światło dzienne dawnego zapomnianego przedmiotu. Odpowiedzialni za to zdarzenie członkowie klanu smoka mogą doprowadzić do końca świata, ale – rzecz jasna – musimy temu zapobiec.

Proste zasady

Bractwo Tajemnic 7: Istota Cienia oferuje doskonale znaną mechanikę rozgrywki, ale warto zaznaczyć, że w trakcie zabawy nie zabraknie podróży w czasie i przestrzeni. Jeśli utkniemy w jakiejś lokacji, będziemy mogli skorzystać ze wskazówki, natomiast gdy dana łamigłówka okaże się dla nas zbyt skomplikowana, to otrzymamy możliwość pominięcia takiej zagadki.

Darmowa wersja demo

Początkowe fragmenty gry Bractwo Tajemnic 7: Istota Cienia są dostępne za darmo, ale jeśli chcemy odblokować pełną wersję, to musimy zapłacić. Tytuł w wersji na smartfony i tablety z Androidem kosztuje 14,99 złotych (lub 9,99 złotych dla subskrybentów Klubu Artifex Mundi).

Najważniejsze cechy:

  • gra przygodowa z ukrytymi obiektami
  • kolejna część uznanej serii (nie trzeba znać poprzednich)
  • klasyczna rozgrywka
  • system wskazówek i podpowiedzi
  • przetestuj za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!