r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brain It On! - Physics Puzzles 1.6.1

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Brain It On! to gra logiczna, wykorzystująca symulowaną fizykę i możliwość rysowania po ekranie. Zadaniem gracza jest narysować taki kształt, który będzie miał odpowiednią „wagę” i wykona zadanie. Zazwyczaj chodzi o doprowadzenie kulki w odpowiednie miejsce, ale nie zawsze jest to tak proste.

Na kolejnych planszach w grze trzeba rozwiązywać różne zadania, jak przesuwanie piłek, przewracanie obiektów i tym podobne. Zadaniem gracza jest rysowanie kształtów, które tego dokonają, przy czym zdarza się, że na części planszy rysować nie można. Kształty poddają się prawom fizyki, mają masę, środek ciężkości i reagują na przyciąganie ku dołowi planszy w sposób odpowiedni dla swojego kształtu.

r   e   k   l   a   m   a

Rozwiązując zagadki zyskujemy dostęp do kolejnych poziomów. Jeśli gracz utknie, może obejrzeć reklamę, by zyskać wskazówki. Zadania zazwyczaj trzeba rozwiązywać w określonym czasie i wyznaczoną liczbą kształtów.

Poza rozwiązywaniem łamigłówek z listy poziomów w grze można stoczyć potyczkę z innym graczem. W ciągu minuty każdy musi rozwiązać dostarczoną łamigłówkę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Brain It On! – Physics Puzzles na weekend. Zaraz sprawdzimy, co umiesz z mechaniki

10
ROZRYWKA 24.09.2016 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Brain It On! – Physics Puzzles. To świetna gra logiczna, łącząca zagadnienia z fizyki z możliwością rysowania na ekranie urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Głównym zadaniem gracza jest nakreślenie takiego przedmiotu, który swoim kształtem, wielkością oraz ciężkością zapewni wykonanie danej misji. Obiekty poddają się prawom fizyki, mają własną masę, środek ciężkości i prawidłowo reagują na przyciąganie ku dołowi planszy. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczenie czasowe, a także liczba ruchów, które możemy wykonać dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.