r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brainly - Homework Help Student Community 4.6.2

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Brainly - Homework Help Student Community to oficjalna aplikacja do obsługi konta użytkownika w serwisie Brainly.com (Zadane.pl). Za jej pomocą można pomagać innym w rozwiązywaniu zadań szkolnych, jak też prosić o wsparcie przy zadaniach, które powierzono nam do zrobienia.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czytelnemu interfejsowi można łatwo odnaleźć potrzebne informacje. Podzielono go na trzy części, między którymi nawigujemy za pomocą menu widocznego w dolnej części ekranu. Sekcja "Zapytaj" pozwala przesłać prośbę o pomoc w rozwiązaniu zadanej pracy domowej lub zadania na lekcji w szkole. Taka prośba może zawierać tekst i zdjęcie. W sekcji "Odpowiedz" znajdziemy prośby przesłane przez innych użytkowników aplikacji i możemy przesłać nasze propozycje rozwiązania zadania. W sekcji "Ja" można zaś edytować ustawienia profilu, sprawdzić aktualną liczbę punktów Brainly (są one kluczowe, by móc zadawać pytania) i powiadomienia, a także listę najczęściej podejmowanych przez użytkownika przedmiotów i odznak przyznanych za aktywność.

W aplikacji mobilnej Brainly można obsługiwać konto pochodzące z każdego kraju, w którym działa usługa. Wystarczy wybrać odpowiednie państwo po zainstalowaniu programu, wtedy też automatycznie zmieni się domyślny język interfejsu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Brainly z Krakowa dostało 15 mln dolarów na rozwój. To będzie polski hit Internetu?

19
BIZNES 16.05.2016 | Łukasz Maślanka

Polski startup Brainly.com (w naszym kraju znany pod marką Zadane.pl) otrzymał solidny zastrzyk finansowy, który ma pomóc mu w ekspansji na rynkach świata. Pieniądze na stół wyłożyła firma Naspers z Republiki Południowej Afryki, która zajmuje się m.in. właśnie wspieraniem dobrze rokujących firm z sektora medialnego lub nowych technologii. Brainly otrzymał aż 15 mln dolarów, czyli ok. 60 mln zł. Wywodzące się z Krakowa Brainly ma sporo szczęścia do hojnych darczyńców. Ostatni czek od Naspers to bowiem nie pierwsze dofinansowanie, które otrzymała firma. Wcześniej dostała ok 27 mln dolarów, a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.