r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brainly (Zadane.pl)

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Brainly (Zadane.pl) to aplikacja mobilna dla użytkowników usługi Brainly (Zadane.pl). Program pozwala zarówno pomagać innym w nauce, jak i samemu przedstawiać zadane zadania z prośbą o pomoc w ich rozwiązaniu.

Aplikacja ma prosty w obsłudze, czytelny interfejs. Podzielony jest na trzy części. W sekcji "Zapytaj" użytkownik może przesyłać swoje pytania adresowane do innych osób korzystających z Brainly, prosząc o wsparcie. W pytaniu można zawrzeć tekst lub zdjęcia. W sekcji "Odpowiedz" są zaś dostępne wątki otwarte przez innych użytkowników, podzielone według przedmiotu lub typu szkoły (wszystkie poziomy, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum/technikum). Z kolei w sekcji "Ja" można edytować informacje profilowe, sprawdzić powiadomienia oraz otrzymane wiadomości, a także przejrzeć listę udzielonych przez siebie odpowiedzi. W tej grupie informacji widać też, w jakich obszarach tematycznych użytkownik jest najbardziej pomocny.

r   e   k   l   a   m   a

Ciekawą możliwością w Brainly (Zadane.pl) jest wykorzystanie elementów grywalizacji. Aktywność użytkownika jest premiowana punktami, dzięki którym krok po kroku otrzymuje się kolejne odznaki wskazujące na poziom zaawansowania danej osoby.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Brainly z Krakowa dostało 15 mln dolarów na rozwój. To będzie polski hit Internetu?

19
BIZNES 16.05.2016 | Łukasz Maślanka

Polski startup Brainly.com (w naszym kraju znany pod marką Zadane.pl) otrzymał solidny zastrzyk finansowy, który ma pomóc mu w ekspansji na rynkach świata. Pieniądze na stół wyłożyła firma Naspers z Republiki Południowej Afryki, która zajmuje się m.in. właśnie wspieraniem dobrze rokujących firm z sektora medialnego lub nowych technologii. Brainly otrzymał aż 15 mln dolarów, czyli ok. 60 mln zł. Wywodzące się z Krakowa Brainly ma sporo szczęścia do hojnych darczyńców. Ostatni czek od Naspers to bowiem nie pierwsze dofinansowanie, które otrzymała firma. Wcześniej dostała ok 27 mln dolarów, a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.11.2017 19:11

Strona brainly jest bezndzejna,loguje
się przez fb i wyświetla się jakiś błąd strona do dupy nie polecam!!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.