Brainly (Zadane.pl) Brainly (Zadane.pl)

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Brainly (Zadane.pl) to aplikacja mobilna dla użytkowników usługi Brainly (Zadane.pl). Program pozwala zarówno pomagać innym w nauce, jak i samemu przedstawiać zadane zadania z prośbą o pomoc w ich rozwiązaniu.

Aplikacja ma prosty w obsłudze, czytelny interfejs. Podzielony jest na trzy części. W sekcji "Zapytaj" użytkownik może przesyłać swoje pytania adresowane do innych osób korzystających z Brainly, prosząc o wsparcie. W pytaniu można zawrzeć tekst lub zdjęcia. W sekcji "Odpowiedz" są zaś dostępne wątki otwarte przez innych użytkowników, podzielone według przedmiotu lub typu szkoły (wszystkie poziomy, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum/technikum). Z kolei w sekcji "Ja" można edytować informacje profilowe, sprawdzić powiadomienia oraz otrzymane wiadomości, a także przejrzeć listę udzielonych przez siebie odpowiedzi. W tej grupie informacji widać też, w jakich obszarach tematycznych użytkownik jest najbardziej pomocny.

Ciekawą możliwością w Brainly (Zadane.pl) jest wykorzystanie elementów grywalizacji. Aktywność użytkownika jest premiowana punktami, dzięki którym krok po kroku otrzymuje się kolejne odznaki wskazujące na poziom zaawansowania danej osoby.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!