r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brak połączenia z Siecią? Aplikacja Google zapamięta pytania i odpowie później

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Google ogłosiło właśnie na blogu Keyword nową funkcję w aplikacji mobilnej wyszukiwarki przeznaczonej na Androida. Odtąd korzystanie z niej możliwe będzie częściowo także bez połączeniu z Sieci za sprawą kolejkowania zapytań.

Google przygotowało nowość w swojej aplikacji, która przydatna ma być przede wszystkim w warunkach utrudnionego połączenia z Internetem. W najnowszej wersji wszystkie zapytania do wyszukiwarki Google, jakie użytkownik wprowadzi bez połączenia z Siecią, zostaną zapisane i automatycznie zrealizowane później

I nie chodzi tutaj jedynie o sytuacje, w której połączenie zostanie utracone już podczas wyszukiwania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nowej funkcji Google świadomie i kolejkować zapytania, które zostaną zrealizowane po połączeniu z Internetem.

r   e   k   l   a   m   a

Gdy wyniki będą mogły zostać wyświetlone, użytkownik zostanie o tym poinformowany powiadomieniem push. Ponadto w menu wyszukiwarki pojawiła się nowa pozycja: Zarządzaj wyszukiwaniami. Użytkownik może na nich przejrzeć wszystkie zapisane i czekające na realizację zapytania. Nowość jest już dostępna w Polsce.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.