reklama

Brakujące pakiety językowe dla Visty Ultimate wydane

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft poinformował, że skierował do usługi Windows Update 19 brakujących pakietów językowych dla systemu Windows Vista Ultimate. Pakiety te dostępne są w ramach programu Ultimate Extras i można je pobrać tylko na tej jednej, najbogatszej edycji systemu Windows Vista. W sumie dostępnych jest 35 języków.

Wśród udostępnionych właśnie pakietów jest także język polski. Dzięki temu można zainstalować angielską wersję Visty, a następnie dodać do niej polski pakiet językowy. Często jest to przydatne, zwłaszcza dla zaawansowanych użytkowników, którzy nie chcą czekać na wydanie przeróżnych dodatków, bet czy narzędzi przeznaczonych jedynie dla angielskiej wersji systemu, a jednocześnie chcieliby używać polskiego interfejsu.

Użytkownicy systemu Windows Vista Ultimate nowe pakiety znajdą w Windows Update.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić