Braveland Wizard Braveland Wizard 1.2

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Braveland Wizard to już druga gra z serii. Do sprawdzonych mechanizmów dodaje kilka nowy elementów, pozostałe nieznacznie rozwija. Należy do gatunku strategicznych gier turowych z elementami RPG.

Braveland Wizard może budzić skojarzenia z serią Heroes of Might and Magic. Wszystko przez bardzo zbliżony system walki. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Rozgrywka w Braveland opiera się na mapie świata. Podróżując po niej wykonujemy kolejne zadania, rozmawiamy z postaciami, bądź też walczymy z przeciwnikami. To na mapie werbujemy nowych żołnierzy i dokonujemy ulepszeń. Co pewien czas otrzymamy także wybór, którą trasą podążać zamykając przed sobą alternatywne rozwiązanie.

Walka wygląda bardziej klasycznie. Nasze odziały poruszają się w turach, część z nich posiada zdolność specjalne. Na niektórych planszach znajdziemy także dodatkowe bonusy. Aby z nich skorzystać, któryś z naszych bohaterów musi do nich podejść. Pod koniec jesteśmy rozliczani ze start. Od sumy zdobytych pieniędzy pobierana jest kwota na regenerację jednostek do stanu początkowego. Dlatego im mniej ich stracimy tym więcej zarobimy na walce.

Pieniądze możemy następnie wydać na ulepszenia, zwiększenie limitu poszczególnych wojsk czy też ekwipunek. Nasza bohaterka może nosić 4 rodzaje przedmiotów do tego uczyć się w 3 szkołach magii. Za każdy kolejny poziom doświadczenia otrzymujemy dodatkowe punkty do rozdania. Im silniejszy jest bohater tym mocniejsze jego jednostki.

Podróżując po mapie świata poznajemy także historię, która ma nas motywować do działania. Braveland Wizard podobnie jak poprzedniczka został bardzo starannie wykonany. Zarówno grafika jak i muzyka prezentują wysoki poziom. Niestety zabrakło wersji próbnej. Decydując się na zakup Braveland Wizard możecie być pewni że otrzymujecie pełnoprawny produkt, gra nie posiada żadnych mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!