reklama

Brawl Busters

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Brawl Busters to świetna bijatyka MMO osadzona w groteskowym, kreskówkowym świecie cechującym się bardzo dobrą grafiką i animacją.

Gra swoją oprawą audiowizualną wysoce przypomina Team Fortress 2 czy chociażby APB: Reloaded, tytuły których twórcy zrezygnowali z realistycznego podejścia do rozgrywki oraz prób możliwie najlepszego odwzorowania rzeczywistości na rzecz klimatu komiksowego. Podobnie ma się sprawa w prezentowanym Brawl Busters.

Przed przystąpieniem do właściwej rozgrywki definiujemy swoją personę. Decydujemy o płci, anatomii, sile, charakterze czy wyglądzie. W trakcie gry mamy dodatkowo do wyboru 5 klas postaci. Baseballista - uzbrojony w mechaniczny kij, świetnie rzucający piłkami na odległość, Strażak z ogromną sikawą stawiający zapory ogniowe, Rockman - nie rozstaje się ze swoją gitarą traktując ją przy okazji jako broń obusieczną, Bokser - ciągle w ruchu, dysponuje potężnym podbrudkowym oraz gracz rugby rozdający ciosy z główki na lewo i prawo potrafiący zaskoczyć śmiercionośnym przyłożeniem. Wszystkie te postaci możemy dowolnie zmieniać i unowocześniać po każdej zakończonej rundzie.

Brawl Busters oprócz trybu multiplayer w skład którego wchodzą: Zombie Survival, Glow Rush, Team Deathmatch czy Free For All, posiada także rozbudowany tryb gry pojedynczej. Stanowi on jednak rodzaj samouczka pozwalającego w pełni zaznajomić się z grą.

Następstwem odejścia od efektów świata współczesnego jest nadanie grze klimatu komediowego, trochę ironicznego i oblanego komiksowym sosem. Świetna grafika i animacje nadają nie tylko groteskowego posmaku, ale uwydatniają wszystkie najważniejsze, indywidualne cechy każdej z postaci.

Trzeba przyznać, że Brawl Busters posiada oryginalny styl i prezentuje pomysłową rozgrywkę. Jest to pozycja ponadprzeciętna, od której trudno się oderwać. Co więcej, należy uważać, by po zagraniu w Brawl Busters wszystkie inne mniej lub bardziej realistyczne shootery nie wydały nam się zwyczajnie nudne ;-).


Uwaga:

W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw pobrać specjalny, dedykowany menadżer pobierania i instalacji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 15.10.2012 08:55

Na steam gra jest free i działa w 100%

GeloXD   8 #6 31.08.2012 20:07

Trochę mi żal co poniektórzych ale do rzeczy co tracicie :

* Dobrą grę w którą można sobie popykać wieczorami :)
* 5 postaci exp, ulepsznia
* mnóstwo trybów gry sieciowej

Minus :

* ubogi system dla jedengo gracza (sam trening)

Bardzo fajna gra co do Win 8

Teraz na RTM chodzi bez przypału, w razie problemów przed uruchomieniem gry wywalcie folder browlbusters z moich dokumentów, niestety tracicie przy tym ustawienia tam zapisane. ;) (ustawienia - nie stan z gry bo on jest na serwerach)

  #5 29.05.2012 10:46

nie działa mi na win 8 ;/ podziałało chwile i teraz pisze unsupported

  #4 27.05.2012 10:12

@supernovaGIZMO
Ja również chciałem pograć, ale też nie widzi mi się instalować jakichś dodatkowych managerów. Wystarczy, że Steam i Live już śmiecą mój hadek. ;-)

  #3 26.05.2012 21:56

Wszystkie tego typu menadżery są podejrzane...Dziękujemy niech sobie gdzie indzie statystyki i inne informacje pobierają

supernovaGIZMO   6 #2 26.05.2012 20:42

Chciał bym se sprawdzić tą grę,
ale Żadnego manadżera NIE będę instalować,
więc firmie SkeinGlobe bardzo dziękuję.

Szadzio   8 #1 26.05.2012 12:41

Comodo Internet Security Premium 2012 z aktualną bazą wirusów uznał ten dedykowany menażer pobierania za podejrzany plik. Mimo to dodałem go do zaufanych plików i nie wywołało to żadnych komplikacji.

reklama