BrazosTweaker BrazosTweaker 1.0.7

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BrazosTweaker to niewielkie narzędzie przeznaczone do obniżania napięcia i taktowania procesorów z rodziny AMD Brazos. Tym samym zwiększa żywotność baterii i kulturę pracy. Obsługuje następujące procesory APU firmy AMD: Zacate E-350, Zacate E-450, Ontario C-50 i Ontario C-60.

Obniżając napięcie i wydajność procesora, za pomocą tego oprogramowania zyskujemy niższą temperaturę CPU oraz mniejsze zużycie energii, co wydłuża czas pracy na komputerze przenośnym (laptop lub netbook). Interfejs programu składa się z sześciu różnych zakładek, które informują o statusie pracy procesora, a także wyświetlają różne parametry mostka północnego znajdującego się na płycie głównej.

BrazosTweaker wyświetla również dokładną temperaturę płyty głównej i procesora oraz prędkość obrotową układu chłodzenia (RPM). Oprócz tego, program pokazuje ilość rdzeni na procesorze oraz jego dokładne taktowanie w MHz.

Należy pamiętać o tym, że Program BrazosTweaker przeznaczony jest wyłącznie dla informatyków lub doświadczonych użytkowników. Producent nie odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez aplikację. Korzystacie z niego na własną odpowiedzialność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!