r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Breakaway Audio Enhancer 1.40.02

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Breakaway Audio Enhancer to narzędzie służące do poprawy jakości dźwięku na komputerze. Twórcy aplikacji wykorzystują tę samą technologię, która stosowana jest przez profesjonalistów.

Galeria programu

Po zainstalowaniu opisywanego programu użytkownik może kontrolować jakość dźwięku w poszczególnych utworach muzycznych, jak również ścieżkach audio pochodzących z rozmaitych materiałów wideo uruchamianych czy to bezpośrednio z dysku twardego, czy też za pomocą przeglądarki internetowej. Breakaway Audio Enhancer bardzo dobrze sprawdza się również w grach komputerowych.

Breakaway Audio Enhancer sprawia, że niezależnie od wybranego źródła dźwięku, brzmi on wyjątkowo profesjonalnie. Dotyczy to wszystkich odtwarzaczy multimedialnych zainstalowanych w komputerze użytkownika. Nie musi on już szukać rozmaitych wtyczek dla każdej z aplikacji oferujących możliwość uruchamiania plików dźwiękowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.