Breakaway Audio Enhancer Breakaway Audio Enhancer 1.40.03

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Breakaway Audio Enhancer to narzędzie służące do poprawy jakości dźwięku na komputerze. Twórcy aplikacji wykorzystują tę samą technologię, która stosowana jest przez profesjonalistów.

Po zainstalowaniu opisywanego programu użytkownik może kontrolować jakość dźwięku w poszczególnych utworach muzycznych, jak również ścieżkach audio pochodzących z rozmaitych materiałów wideo uruchamianych czy to bezpośrednio z dysku twardego, czy też za pomocą przeglądarki internetowej. Breakaway Audio Enhancer bardzo dobrze sprawdza się również w grach komputerowych.

Breakaway Audio Enhancer sprawia, że niezależnie od wybranego źródła dźwięku, brzmi on wyjątkowo profesjonalnie. Dotyczy to wszystkich odtwarzaczy multimedialnych zainstalowanych w komputerze użytkownika. Nie musi on już szukać rozmaitych wtyczek dla każdej z aplikacji oferujących możliwość uruchamiania plików dźwiękowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!