r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brenda Brathwaite i Tom Hall zbierają na projekt RPG

Strona główna Aktualności

Kolejni, obecnie nieco zapomniani, ale przed laty doskonale znani twórcy gier, dostrzegli potencjał tkwiący w chętnie otwierających się w szczytnym celu portfelach fanów — milion dolarów na Kickstarterze na nowy projekt RPG postanowili spróbować zebrać Brenda Brathwaite oraz Tom Hall. Ona najbardziej kojarzona jest z prac nad seriami Wizardry oraz Jagged Alliance (a prywatnie z bycia żoną Johna Romero, współtwórcy Dooma), on zaś dawno temu pomógł założyć Id Software i pracował w 3D Realms nad Duke Nukem 3D czy Rise of the Triad.

Chodzi ponownie o projekt w starym stylu, tym razem jednak powracający założeniami do najlepszych gier RPG z akcją ukazaną z oczu bohatera, gdzie kierowaliśmy zespołem awanturników złożonym z czterech wybranych przez nas postaci. Będzie włóczenie się po lochach, rozwijanie różnorakich umiejętności i odkrywanie najdrobniejszych zakamarków ciekawego świata fantasy w celu odnalezienia poukrywanych dóbr, pozostawionych przez przynajmniej pięć zamieszkujących go ras. Naturalnie plany są wielkie, ich realizacja zależy wyłącznie od zebranych pieniędzy.

Żeby zmusić graczy do myślenia, duet oferuje nawet dwie gry w cenie jednej, jeżeli uda zgromadzić się blisko dwa miliony dolarów. Wtedy Brenda zrobi swoją, a Tom swoją, przy czym bohaterów będzie można przenosić pomiędzy nimi. Do tego twórcy dorzucą chociażby papierową wersję RPG. Na razie mają jednak niecałe 130 tysięcy…

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.