r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brian Fargo wspiera Project Eternity, będzie dodatek i modyfikacje

Strona główna Aktualności

Zbiórka na przygotowywaną przez Obsidian Entertainment grę Project Eternity nie zwalnia — przedsięwzięcie wsparło już blisko 55 tysięcy osób i zebrano prawie 2,5 miliona dolarów, kiedy jeszcze tydzień do końca… Rośnie zainteresowanie produktem, czemu wyraz dał między innymi twórca „konkurencyjnego” Wasteland 2 Brian Fargo. Tytuł dorzucany będzie za darmo do puli nagród za wsparcie finansowe, jeśli ktoś zainwestuje od 165 dolarów.

W zamian Obsidian oficjalnie stanął za inicjatywą Kicking It Forward Fargo, zachęcającą wykorzystujących Kickstartera do powołania swych projektów do życia do późniejszego przekazania 5 procent dochodu ze sprzedaży zrealizowanych przedsięwzięć na rzecz wybranych zbiórek innych. Zwyczajnie trzeba sobie przecież pomagać.

Wracając jednak do tematu wpłat, minimum 165 dolarów zagwarantuje nam także darmowy dostęp do pierwszego rozszerzenia, które pojawić się powinno jakieś pół roku po premierze Project Eternity, co przyznam jest zjawiskiem już niepokojącym… Deweloperzy uzasadniają, że chodzi o olbrzymi dodatek, a nie proste DLC, ale pytanie jest oczywiste — czemu nie postarają się, by dać to wszystkim od razu w ramach gry podstawowej? Na „pocieszenie” potwierdzono wsparcie dla fanowskich modyfikacji, które znajdą dom na łamach serwisu Nexus Mods.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.