Brick Force 1.9.87

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Brick Force to zgrabne połączenie budowlanego Minecrafta z dynamiczną strzelanką pierwszoosobową.

Budując i strzelając

Patrząc przez pryzmat dzisiejszych strzelanek otrzymujemy twór bardzo podobny do słynnego Fortnite, ale którego akcja rozgrywa się w kwadratowym świecie. Twórcy lekko stonowali rozgrywkę w kanciastym świecie,, tworząc ją mniej brutalną.

Rozgrywka wykorzystuje silnik Unity 3D i składa się z dwóch trybów rozgrywki. Pierwszy z nich skupia się na tym, w czym Minecraft zasłynął na świecie - budowaniem. Naszym zadaniem jest zbudowanie wymyślnych plansz, na których zaraz potem stoczymy epicki pojedynek. Do naszej dyspozycji twórcy oddali sporo unikalnego budulca, ale również gotowe konspekty, czyniące z mapy, istny labirynt przeszkód.

Walka a personalizacja

Aspekt strzelanki, przypomina większość gier opartych w systemie FPP czy FPS gdzie w widoku pierwszoosobowym, likwidujemy napotkanych na celowniku przeciwników. Arsenał gracza składa się m.in z pistoletów, karabinów czy granatów. Na fanów personalizacji czeka sporo zamiennych ciuszków dla postaci oraz możliwość edytowania avatara w taki sposób by wyróżniał się na tle innych graczy.

Kluczowe cechy gry:

  • kwadratowy świat a’ka Minecraft
  • spora dowolność w budowaniu mapy
  • agresywna rozgrywka
  • dowolność personalizacji postaci
  • przyjemna otoczka audio-wizualna

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!