reklama

Bricker na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która z pewnością będzie miłą niespodzianką dla wszystkich fanów Arkanoidów.

Bricker to remake popularnej gry Arkanoid stworzony przez ambitny, polski zespół Evermotion, który całkiem niedawno zdecydował się pisać gry. Jak przystało na Arkanoid zadaniem gracza jest zniszczenie klocków znajdujących się na planszy za pomocą piłki odbijanej od poduszki. Za zbijane klocki przyznawane są punkty, a po wyczyszczeniu całej planszy gracz przenoszony jest do kolejnego poziomu. W trakcie gry mogą pojawić się również potwory, za których trafienie zostaniemy nagrodzeni bonusowymi punktami. Dodatkowo pod niektórymi klockami ukrywają się specjalne funkcje, które pozwalają m. in. na strzelanie do klocków, przyklejanie piłeczki do poduszki, spowalnianie ruchu czy klonowanie piłki. Bricker oferuje bardzo ładną oprawę graficzną i dźwiękową, a dzięki 31 mapom dobrą rozrywkę na cały weekend.

Grę Bricker można pobrać z naszego działu można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Arkanoid.

Ponadto, wszystkich zainteresowanych dalszymi losami vortalowego Pirata zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć jak Pirat dba o swoje zdrowie.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama