Bricktastic

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jest wiele klasycznych gier, które po przeniesieniu akcji w 3D zyskują zupełnie nowy wymiar rozgrywki i nie chodzi tylko o nowocześniejszą oprawę graficzną. Bezpłatny projekt Bricktastic bierze podstawowe założenia wszelkich Breakoutów czy Arkanoidów i przekłada w trzy wymiary. Paletka odbijająca piłeczkę dalej jest na dole, ale kamera ukazuje ją od spodu. Manewrujemy nią teraz nie tylko na boki, lecz we wszystkie strony.

Podstawowe założenia zabawy pozostały identyczne, jak przed laty. Trzeba piłeczką zniszczyć wszystkie cegiełki widoczne na ekranie, co zaowocuje przejściem dalej. Należy podkreślić, że w Bricktastic sam fakt zmiany etapu jest niezwykle efektowny, bo po prostu otwiera się na naszych oczach następny poziom swoistej studni. Inny rzut na akcję wymaga przyzwyczajenia oraz doskonałego orientowania się w przestrzeni.

Liczy się ostateczny dorobek punktowy. Rzecz jasna nie zabrakło mocy specjalnych. Piłka może zwiększyć swój rozmiar, ulec rozszczepieniu, a paletka do tego przykładowo zyska działa laserowe. Zbieramy wypadające z bloczków klejnoty, z czasem otrzymując dodatkowe życia po osiągnięciu ustalonego przez twórców wyniku. Warto wiedzieć, że grę można przerwać w dowolnym momencie. Da się kontynuować od ostatniego etapu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!