Briefcase Briefcase 1.2.0.3

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Briefcase to menadżer plików obsługujący pamięć naszego urządzenia, kartę SD oraz dane zgromadzone w chmurze OneDrive. Na tle konkurencji wyróżnia go szybki i ładny interfejs, dopasowany do stylistyki Windows 10.

Ekran główny zawiera podgląd podstawowych folderów naszego urządzenia: zdjęcia, muzyka, wideo oraz pobrane. Listę tę możemy rozbudować o kolejne katalogi, a już obecne skasować, bądź też przypiąć do ekranu start. Skrót do OneDrive umieszczono na dolnym pasku. Tam też znajdziemy przyciski przenoszące nas do ulubionych, ostatnio przeglądanych oraz opcji.

Podobne menu skrywa się w prawym, górnym rogu. Z poziomu opcji możemy wyczyścić dane aplikacji, zmienić kolor interfejsu, czy też aktywować potwierdzenie opuszczenia programu i usunięcia pliku. Briefcase pozwala na kopiowanie i przenoszenie danych pomiędzy folderami, a także archiwizowanie za pomocą formatu.zip.

Choć w sklepie Windows Phone znajdziemy bardziej rozbudowane menadżery, za Briefcase przemawia jego lekkość oraz łady i czytelny interfejs. Aplikacja jest darmowa i z powodzeniem zastąpi oficjalny program do obsługi plików od Microsoftu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!