Briquid Mini Briquid Mini

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Briquid Mini to propozycja dla miłośników gier logicznych, które nie posiadają w sobie elementów zręcznościowych ani presji czasu.

Zasady gry są proste. Przelać ciecz znajdującą się w jednym rejonie planszy w inne, oznaczone na mapie pole. W tym celu możemy burzyć już istniejące konstrukcje oraz stawiać nowe bloki. Tym co nas ogranicza, a dodatkowo komplikuje rozgrywkę jest ilość dostępnych ruchów oraz oczywiście grawitacja. Uwolniona ciesz naturalnie będzie kierowała się ku dołowi planszy, a część pól znajduje się znacznie wyżej.

Rozwiązań jest kilka im bardziej optymalne znajdziemy, tym więcej punktów uzyskamy. Taki system mobilizuje do ponownego przechodzenia już zaliczonych poziomów. A tych jest ponad 100 co zapewnia sporo dobrej zabawy.

Szata graficzna jak i dźwiękowa Briquid Mini nie zaskakują niczym szczególnym. Są poprawnie wykonane i dobrze sprawują swoją rolę. Niestety zabrakło darmowej wersji testowej. Choć sama gra nie jest droga, to jednak w zalewie darmowych produkcji logicznych takie rozwiązanie może zniechęcać. Dodatkową zaletą może być wsparcie dla usługi Xbox Live Gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!