r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Briquid Mini 1.0

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Briquid Mini to gra logiczna, której zasady choć proste w opanowaniu tworzą bardzo wciągającą i wymagającą rozgrywkę.

Galeria programu

Nasze zadanie wydaje się banalne. Przelać ciecz znajdującą się w jednym rejonie planszy w inne, oznaczone na mapie pole. W tym celu możemy burzyć już istniejące konstrukcje oraz stawiać nowe bloki. Tym co nas ogranicza, a dodatkowo komplikuje rozgrywkę jest ilość dostępnych ruchów oraz oczywiście grawitacja. Uwolniona ciesz naturalnie będzie kierowała się ku dołowi planszy, a część pól znajduje się znacznie wyżej.

Rozwiązań jest kilka im bardziej optymalne znajdziemy, tym więcej punktów uzyskamy. Taki system mobilizuje do ponownego przechodzenia już zaliczonych poziomów. A tych jest ponad 100 co zapewnia sporo dobrej zabawy.

Szata graficzna jak i dźwiękowa Briquid Mini nie zaskakują niczym szczególnym. Są poprawnie wykonane i dobrze sprawują swoją rolę. Niestety zabrakło darmowej wersji testowej. Choć sama gra nie jest droga, to jednak w zalewie darmowych produkcji logicznych takie rozwiązanie może zniechęcać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.