BriskBard BriskBard 2.4.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BriskBard to nowoczesna i bardzo szybka przeglądarka internetowa, której możliwości nie powstydziłyby się wiodące na rynku programy tego typu.

Aplikacja bazuje na silnikach renderujących Blink oraz Trident i charakteryzuje się wysoką kompatybilnością z nowoczesnymi technologiami webowymi. Oferuje ponadto możliwość przeglądania zasobów Internetu na kartach, posiada wbudowany menedżer pobierania plików i zestaw narzędzi dla developerów, umożliwia zapisanie wybranej witryny jako plik graficzny lub dokument PDF, a także dysponuje opcją szybkiego czyszczenia wszelakich danych zgromadzonych podczas korzystania z przeglądarki.

To jednak nie wszystko, BriskBard wyposażony został we wbudowanego klienta poczty, czytnik RSS, odtwarzacz lokalnych plików audio-wideo, komunikator IRC, klienta FTP, a także wsparcie dla telneta.

Przeglądarka udostępniona została w standardowej wersji do instalacji oraz w formie przenośnej (portable), która gotowa jest do pobrania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!