BriskBard 1.6.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BriskBard to nowoczesna i bardzo szybka przeglądarka internetowa, której możliwości nie powstydziłyby się wiodące na rynku programy tego typu.

Aplikacja bazuje na silnikach renderujących Blink oraz Trident i charakteryzuje się wysoką kompatybilnością z nowoczesnymi technologiami webowymi. Oferuje ponadto możliwość przeglądania zasobów Internetu na kartach, posiada wbudowany menedżer pobierania plików i zestaw narzędzi dla developerów, umożliwia zapisanie wybranej witryny jako plik graficzny lub dokument PDF, a także dysponuje opcją szybkiego czyszczenia wszelakich danych zgromadzonych podczas korzystania z przeglądarki.

To jednak nie wszystko, BriskBard wyposażony został we wbudowanego klienta poczty, czytnik RSS, odtwarzacz lokalnych plików audio-wideo, komunikator IRC, klienta FTP, a także wsparcie dla telneta.

Przeglądarka udostępniona została w standardowej wersji do instalacji oraz w formie przenośnej (portable), która gotowa jest do pobrania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #1 15.05.2018 12:53

Graficznie przypomina ciut PaleMoona. Przyjemna jest funkcja odtwarzania muzyki w karcie przeglądarki równolegle do wyszukiwania. U przeciętnego zjadacza chleba skróty do funkcji deweloperskich wypisane maczkiem na karcie startowej obok linka do normalnego okna przeglądania mogą wywołać niejaki dyskomfort, łatwo pstryknąć coś, czego raczej nie zamierzamy użyć. Na pociechę jak już wejdziemy w sesji w funkcję standardowych kart wyszukiwania, nie musimy ponawiać wyboru za każdym razem. Program zdecydowanie odróżnia pasek adresu od paska wyszukiwania, od czego odzwyczaiła nas większość popularnych przeglądarek - wpisanie słowa w pasek adresu wywoła komunikat o błędzie. Domyślnie program używa wyszukiwarki BriskBard Web Search, ale możemy zmienić na Google czy DuckDuckGo.

Autor edytował komentarz w dniu: 15.05.2018 13:05