Briss 0.9

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Briss to edytor plików zapisanych w formacie PDF kompatybilny z systemami Windows, Linux oraz Mac OS X. Może się on pochwalić wieloma możliwościami w zakresie kadrowania dokumentów i nieskomplikowanym interfejsem użytkownika.

Korzystanie z programu Briss jest wyjątkowo proste. Wystarczy za pomocą niebieskiego prostokątu zaznaczyć obszar w otwartym pliku PDF, a następnie wykadrować go. W ten sposób możemy wykonać naprawdę wiele istotnych czynności, takich jak usunięcie stopki, numerów stron, ciemnych grzbietów na kartach czy też zbędnych obszarów w danym pliku, które pojawiły się w dokumencie po nie do końca udanym skanowaniu np. książki.

Ciekawą funkcjonalnością Briss jest możliwość dzielenia pliku PDF na strony. Opcja ta jest przydatna głównie wtedy, gdy po zeskanowaniu książki okazuje się, że na jednej kartce w pliku umieszczono dwie strony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!