Broken Puppet

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Broken Puppet to darmowa, klimatyczna gra przygodowa przedstawiona w ujęciu TPP wzbogacona dodatkowo elementami logicznymi. Tytuł opowiada historię pewnej teatralnej lalki, która lata swej świetności ma już dawno za sobą. Wymieniona na inny egzemplarz zostaje porzucona w mrocznym, teatralnym magazynie. Chęć zemsty i zabicia zastępczyni wraz z pragnieniem odzyskania dawnej chwały nakazują bohaterce czym prędzej odszukać wyjście ze składnicy.

Wcielając się w ożyły, porcelanowy organizm podejmujemy czynności mające doprowadzić nas do wyjścia z podziemia. Kluczem do sukcesu okazuje się umiejętne wykorzystanie czegoś na wzór igły z nicią.

Katherine może w sposób dowolny czepiać się przedmiotów i przesuwać je swobodnie po konkretnych pomieszczeniach. Może ona również łączyć ze sobą poszczególne elementy wywołując tym samym szereg wynikających z tego następstw. Często jest tak, że trzeba mocno pogłówkować, aby natrafić na właściwy obiekt, którego ruch umożliwi przejście do kolejnego pomieszczenia. Do tego wszystkiego przyjdzie nam od czasu do czasu walczyć z obrzydłymi, wrogo nastawionymi bytami.

Wszyscy, którzy liczą na zdecydowaną interakcję z otoczeniem połączoną z rozwiązywaniem wszelakich łamigłówek i tajemnic z pewnością nie poczują się rozczarowani. Tytuł nie zawiedzie także miłośników nieco mocniejszych wrażeń oraz odrobinę złowieszczego klimatu rozgrywki.

Wyborna grafika połączona z bardzo dobrą fizyką i mechaniką przedmiotów, a także oprawa dźwiękowa potęgująca wrażenia płynące z gry sprawiają, że Broken Puppet to znakomita zabawa, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom produkcji z dreszczykiem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!