Brother's Keeper 7.5.5

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Brother's Keeper to narzędzie przeznaczone do tworzenia genealogicznych baz danych.

Program oferuje szereg funkcji, w tym tworzenie zaawansowanych drzew genealogicznych z uwzględnieniem wielu danych (imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania itp.) z możliwością eksportu i importy do formatu GEDCOM, dodawanie zdjęć, informacji o zdarzeniach z życia osób, źródeł tych zdarzeń, świadków itp. Dużym walorem programu jest skonstruowanie bazy potrafiącej pomieścić 10 milionów osób. Gotowe projekty drzew genealogicznych można z łatwością wydrukować, dostępnych jest kilka gotowych schematów z możliwością wcześniejszego podglądu.

Inną przydatną opcją programu Brother's Keeper jest funkcja "Kontroli jakości" pozwalająca na weryfikację poprawności powiązań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Generowanie raportów i zestawień, przechowywanie wielu informacji i zdjęć, możliwość tworzenia statystyk, tworzenie kopi zapasowych.
Program płatny.
ocena użytkownika
17.10.2015 18:12 • Recenzja do wersji 7.1.5

Chyba jeden z lepszych programów do robienia drzew genealogicznych. Testowałem już różne i ten wypada zdecydowanie najlepiej. Program na początku wydaje się skomplikowany ale po chwili łatwo dojść do wprawy. Duży plus za przechowywanie informacji teleadresowych, zdjęć, czy adresów email. Program oferuje możliwość generowania rożnych raportów, wykresów i zestawień. Ponadto w prosty i szybki sposób możemy wyszukiwać informacje o naszej rodzinie, czy tworzyć statystyki.