Brutal Doom: Hell on Earth Starter Pack 20b

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To niewiarygodne, ile fani starych strzelanek są w stanie po latach wycisnąć z mocno zakurzonych tytułów. Bezpłatny projekt Brutal Doom jest korzystającą z usprawnionego silnika klasycznych gier Doom modyfikacją, która podciąga niezapomniany fenomen do obecnych standardów, zarazem jednak nic nie tracąc z klimatu. Edycja Hell on Earth Starter Pack dzieła jest samodzielna, więc działa bez żadnego kombinowania z plikami.

Twórca przygotował zestaw przeszło 30 nowych etapów, składających się na zupełnie nową kampanię fabularną, idącą mniej więcej śladem tej oryginalnej. Poziomy są tutaj niezwykle szczegółowe i zadziwiają budową, jeśli wziąć pod uwagę dawne ograniczenia technologiczne, a do tego historię świetnie udźwiękowiono. Pierwsze skrzypce, zgodnie z tytułem, gra jednak demolka. Eliminowanie wrogów wyniesiono tu na nowy poziom.

Przeciwnicy pozostali dwuwymiarowi, ale opracowano im wiele dodatkowych animacji. Dzięki temu można nawet celować w poszczególne części ciała, sztuczna krew zaś realistycznie pokrywa otoczenie. Ponadto z broni da się mierzyć przez muszkę, niczym w nowoczesnych produkcjach FPP, jest przeładowywanie oraz rozrzucane przy tym po podłogach magazynki plus łuski po strzałach. Mamy też ciut bardziej skomplikowane zagadki logiczne. Zamknięte drzwi? Trzeba po prostu rozwalić panel kontrolny...

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!