reklama

Brytyjski Amazon testuje sklep z grami dla PC i Maków

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Amazon jeszcze nie zaistniał w handlu grami… więc najwyższa pora, aby to zmienić. Do już i tak bogatej oferty amerykańskiego giganta dołączyły gry w postaci elektronicznej dla PC i Maków. W ofercie znajdziemy takie hity, jak Far Cry 3, najnowszy Tomb Rider czy Mass Effect 3, oraz sporo mniejszych produkcji, jak choćby dostępny tylko w dystrybucji cyfrowej The Cave i Trials Evolution. W sklepie firmy Amazon można nabyć także DLC do wielu tytułów, gry Free-to-Play i zamówić gry jeszcze nie wydane.

Przy każdej grze znajdziemy opis, informacje o jej wymaganiach systemowych i sprzętowych, rozmiar pliku, jaki trzeba będzie pobrać, ocenę PEGI i tak dalej. Zakupione gry trafiają do kolekcji użytkownika, skąd można je pobrać ponownie. Cenami Amazon będzie się starał konkurować ze Steam czy Origin.

Sklep jest na razie w fazie beta i dostępny jest tylko na terenie Wielkiej Brytanii. Póki co nie zanosi się, aby Amazon miał zadebiutować w Polsce, ale może brytyjski oddział przychylnie spojrzy na klientów z naszego kraju.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama