Bubbles 1.1

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bubbles to dodatek do programu Excel, Excel Online i aplikacji dla iPada. Jak nazwa wskazuje, służy on do wizualizacji danym w postaci bąbelków na interaktywnych wykresach.

By przygotować wykres, wystarczy wstawić dodatek do arkusza i podać mu zakres danych do wizualizacji. Kulki można dowolnie przemieszczać ręcznie, a także włączyć grawitację na którejś ze ścianek wizualizacji, wyłączyć efekty oraz pokazać więcej informacji. Dodatek stara się symulować realistyczne zachowanie kulek różnego rozmiaru.

W razie potrzeby można „obciąć” zakres danych i zaprezentować tylko te najważniejsze (największe wartości).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

51
16.12.2015  •  Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

szybka instalacja, przerywnik w pracy
działanie, przenoszenie, wybór opcji
ocena użytkownika

Słabo zrobiony dodatek. Zabawa z nim bardzo męcząca i irytująca. Po instalacji dodatek otwiera się w dość dużym rozmiarze, na początku ciężko się zorientować we wszystkim (Office 2016). Opcje niby na wierzchu, sterowanie zapisane na dole pod bąbelkami ale sama zabawa średnia. Krawędzie otwierającego się na środku dodatku są za cienkie, czasem ciężko szybko go przenieść. Krótka rozrywka i przerywnik w pracy, nic poza tym.

11.10.2016 18:31 | Recenzja do wersji 1.1

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję