r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bubbles - nowy ekran odblokowania dla Nokii N8

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Laboratorium Nokii udostępniło właścicielom smartfonów N8 nowy, eksperymentalny interfejs Bubbles, który jest wyświetlany w momencie gdy telefon jest odblokowywany po okresie bezczynności.

Nowość pozwala na bardziej kreatywne wykorzystanie momentu odblokowywania telefonu. Zamiast po prostu aktywować smartfona po okresie wygaszenia i przejść do pożądanej funkcji, możemy skorzystać z powłoki Bubbles, która wyświetla na ekranie bąbelki ze skrótami do najważniejszych funkcji. Jak możemy przeczytać w szczegółowym opisie dodatku, może on pełnić różne funkcje. Nokia przygotowała kilka praktycznych zestawów bąbelków umożliwiających kontrolowanie odtwarzacza multimediów, przegląd nieodebranych połączeń, zarządzanie radiem, przełączanie profili i szybki kontakt do 3 wybranych osób. Na tym funkcje się nie kończą - firma pracuje już nad kolejnymi wariantami nowego interfejsu. Ponadto Bubbles oferuje kilka dodatkowych funkcji, takich jak zmiana tła i tapety. Nokia zapowiedziała, że nowy ekran odblokowania będzie można zainstalować na wszystkich telefonach z systemem Symbian^3.

Ekran Bubbles jest dostępny do pobrania na stronie Nokii.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.