Buddi Buddi 3.4.1.13

Strona główna Windows Dom Organizery finansowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Buddi to darmowe, wieloplatformowe oprogramowanie napisane w Javie, dostępne na licencji GNU GPL, którego autor postawił sobie za cel stworzenie narzędzia do zarządzania domowymi finansami. Jest to ciekawa alternatywa dla tych użytkowników, którzy nie chcą płacić za licencje innych programów tego typu.

Aplikacja cechuje się prostotą obsługi, nawet pomimo braku innej wersji językowej niż angielska. Sam autor podkreśla, że położył szczególny nacisk na to, aby z jego programu mógł skorzystać każdy, bez względu na posiadany poziom wiedzy o zarządzaniu finansami. Korzystanie z aplikacji sprowadza się do uzupełniania danych w trzech zakładkach: My accounts (moje konta), My budget (mój budżet) oraz My reports (moje raporty). Dzięki takiemu podziałowi możemy łatwo wprowadzić potrzebne informacje, a następnie je uzupełniać i generować całkiem sporą ilość przydatnych raportów.

Buddi nie posiada wielu zaawansowanych opcji dostępnych w płatnych programach tego typu, ale też nie taki był cel autora. Pomimo braku "fajerwerków", możemy znaleźć w nim wszystko co potrzebne, wliczając obsługę wielu kont (z podziałem na typ środków), czy też szyfrowanie zapisywanych budżetów. Program powinien wystarczyć w zupełności do zarządzania małym, domowym budżetem, cechuje się prostotą obsługi i dostępnością na praktycznie każdą platformę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!