Budget Budget 1.0

Strona główna Android Podróże i transport Wynajem samochodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Budget to oficjalna aplikacja mobilna internetowej wypożyczalni samochodów Budget.pl. Za jej pomocą można szybko znaleźć auto i opłacić jego wynajem, a także zarządzać lub usuwać rezerwacje pojazdów. Na liście państw, które obsługuje system Budget, znajduje się Polska (Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów).

Program działa w prosty sposób. Wystarczy podać datę i miejsce odbioru oraz zwrotu auta. Następnie aplikacja przedstawi listę samochodów możliwych do wynajęcia w danym okresie. Aut do wyboru jest sporo: od mniejszych aż po terenowe. Wynajem można opłacić albo w punkcie odbioru wozu, albo za pomocą aplikacji i używając karty kredytowej lub debetowej. Informacje o wozach do wynajęcia przedstawiane przez program wskazują liczbę miejsc, pojemność bagażnika, rodzaj skrzyni biegów, a także dostępność klimatyzacji. Gdy zdecydujemy się na konkretny wóz, wtedy możemy skorzystać z dodatkowych opcji, np. doposażenia go w nawigację GPS lub w fotelik dziecięcy, możemy też zapłacić za dopuszczenie do prowadzenia auta drugiego, wskazanego przez nas kierowcy.

W aplikacji możemy zarządzać dokonanymi rezerwacjami auta, np. zmieniając termin lub całkowicie je usunąć. Program jest prosty w obsłudze, ale występują spore problemy z płynnością jego działania, zdarza się, że aplikacja nie reaguje na polecenia i trzeba uruchamiać ją ponownie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!