Budzik Puzzle (Alarm Clock) Budzik Puzzle (Alarm Clock) 3.1.0.1196

Strona główna Android Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Budzik Puzzle (Alarm Clock) to mobilny budzik stworzony z myślą o osobach, które mają nieustanne problemy ze wstaniem, a normalne alarmy nie potrafią ich skutecznie dobudzić.

Aplikacja posiada kilka trybów, które mają nam ułatwić skuteczną pobudkę. Jednym z nich jest zestaw mini gier logicznych, których ukończenie będzie niezbędne aby dezaktywować budzik. Dostępne są trzy poziomy trudności. Możemy również wybrać dezaktywację poprzez zeskanowanie odpowiedniego kodu QR, który wcześniej umieścimy w odpowiedniej odległości od łóżka.

Jeżeli obawiamy się, że to nie pomoże, możemy skorzystać z pomocy znajomego. Aplikacja powiadomi wybraną osobę automatycznym sms z prośbą o obudzenie nas. Dodatkowo po zakończeniu budzenia może się aktywować ustalony program.

Większość z tych opcji dostępna jest za darmo. Możemy zakupić także wersję premium, która pozwala na ustawianie list z muzyką, usuwa reklamy oraz wspiera autorów w pracy nad programem. Łatwa obsługa a także ciekawe mechanizmy budzenia sprawiają, że Budzik Puzzle jest dobrą propozycją dla każdego kto miewa problemy ze wstawaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!