r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bugbear Entertainment zachęca do składania zamówień przedpremierowych na nienazwane wyścigi

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jedni finansują swoje projekty w serwisach pokroju Kickstartera czy Gambitious, a inni zachęcają do wcześniejszego zamawiania nieujawnionych jeszcze gier, co pomoże w ich ukończeniu. Od jakiegoś czasu wiadomo, że Bugbear Entertainment, ojcowie serii FlatOut, przygotowują wyścigi nowej generacji, a teraz można już je sobie zaklepać przedpremierowo, nie wiedząc, na co się nastawiać... Poza wielką demolką na ekranie.

Powolutku wyciekają materiały wideo i grafiki z produkcji, prezentujące coś na kształt kultowego Destruction Derby, naturalnie pozostającego w duchu FlatOuta, a do tego jeszcze z domieszką starusieńkiego Street Roda, czyli startujemy od zdezelowanego grata i stopniowo montujemy w nim lepsze części i zyskujemy sprawniejsze auta. Pod maską, że tak powiem, symulator, biorący pod uwagę stopień zniszczenia samochodu, nierówności na drodze, wydolność silnika plus masę innych drobnych czynników. Jak to u Bugbear, powinny pojawić się także śmieszne konkurencje bonusowe. Premiera na wiosnę przyszłego roku. Do dnia debiutu można grę zamawiać w obniżonej cenie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.