r   e   k   l   a   m   a
reklama

Buggy Race na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Buggy Race - proste wyścigi polskiej produkcji.

Stajemy w szranki z komputerowymi graczami ścigając się po zakręconych trasach biegnących zarówno nad, jak i pod powierzchnią ziemi. Pędząc krętymi korytarzami staramy się zebrać jak największą liczbę bonusów umożliwiających uzyskanie lepszego czasu przejazdu, który pozwoli zakwalifikować się do kolejnej rundy. Gra, mimo iż dedykowana przez autorów dla młodszych graczy, powinna dostarczyć dobrej zabawy również nieco starszym miłośnikom gatunku ;-).

Grę Buggy Race można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź wyczekiwanego przez fanów Test Drive Unlimited 2, a także recenzje Super Street Fightera IV oraz niespodziewanie dobrej strzelanki na Wii - Sin and Punishment: Successor of the Skies. Ponadto w redakcyjnym labie wzięliśmy w obroty kartę GeForce GTX 470 na układzie Fermi - warto zapoznać się z testem tego potwora.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic