r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Build with Chrome, czyli klocki Lego w przeglądarce

Strona główna AktualnościINTERNET

Kto w dzieciństwie nie marzył o dużej ilości klocków Lego, każdego możliwego rodzaju, by móc zbudować co dusza zapragnie? Niestety przy cenach, które należy zapłacić za nawet najmniejszy zestaw, ciężko się nie zniechęcić. W Polsce Lego zawsze było kosztownym hobby. Na szczęście z pomocą przychodzi Google, które zaoferowało nam Build With Chrome, czyli wirtualne klocki, których nigdy nam nie braknie.

W tym momencie bardzo istotna uwaga – sprawdzaliśmy, czy można to uruchomić na Samsungu Galaxy S3 czy iPhone 5. Niestety, te smartfony nie poradziły sobie z uruchomieniem Build with Chrome. Asus VivoTab Smart często się zawieszał, natomiast na Nexusie 4 wszystko doskonale działało. Należy więc z dużym dystansem podejść do filmiku, bo niekoniecznie będziecie w stanie budować konstrukcje na swoich urządzeniach mobilnych. Do działania aplikacji wymagana jest po prostu sprzętowa akceleracja grafiki 3D przez WebGL.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikację możecie uruchomić tutaj. Swoimi budowlami możecie się podzielić z ludźmi na całym świecie. Niestety Build with Chrome posiada tylko popularniejsze rodzaje klocków, ale należy mieć nadzieję, że z czasem to się zmieni. Jeżeli jednak potrzebujecie bądź chcecie spróbować czegoś bardziej rozbudowanego, to możecie u nas pobrać Lego Digital Designer, które zdecydowanie ma więcej opcji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.