reklama

Bulk Rename Utility 3.0.0.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bulk Rename Utility to oferujące spore możliwości, bezpłatne narzędzie, służące do masowej zmiany nazw plików. Dzięki niemu, każdy, nawet mało doświadczony użytkownik może wygodnie manipulować nazwami plików z dokumentami, zdjęciami cyfrowymi czy muzyką.

Aplikacja z powodzeniem radzi sobie nawet z bardzo dużymi zbiorami plików, umożliwiając m.in. zmianę nazw plików i folderów, usuwać lub dodawać do nazw tekst, zastępować wybrane frazy i pojedyncze znaki, modyfikować wielkość liter, dodawać do nazw datę czy też automatycznie numerować pliki. Bulk Rename Utility dysponuje opcjami podglądu nazw jeszcze przed zastosowaniem zmian, sortowania danych, definiowania ignorowanych pozycji oraz obsługi wyrażeń regularnych, rejestrowanie wykonanych czynności w pliku dziennika, a także zmiany atrybutów plików (ukryty, tylko do odczytu itp.). Program potrafi przetwarzać dane w trybie wsadowym i obsługiwany może być z poziomu wiersza poleceń.

W przypadku pracy ze zdjęciami lub plikami audio Bulk Rename Utility oferuje ciekawe mechanizmy, potrafiące nadawać nazwy plikom na podstawie zapisanych w nich metadanych (odpowiednio EXIF lub ID3).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 27.02.2015 15:26

Ten program jest po prostu wybitny, zaoszczędził mi od groma czasu - potrzebowałem usunąć kilka pierwszych znaków w nazwach około 350 plików, program potrzebował do zmiany coś około 0.00004s i gotowe. Dla mnie bomba!

DanKar REDAKCJA  16 #2 28.10.2013 00:02

@kazbi (niezalogowany): Dlatego, że program dopiero co pojawił się w naszej bazie.

  #1 27.10.2013 23:54

Dlaczego jest to nowość? Program istnieje od wielu lat, a ostatnia wersja (właśnie 2.7.1.2) podpisana jest 20 czerwca 2010 r., co nie zmienia faktu, że nadal godny polecenia.

reklama